Witamy w SKAJNET !

 

Zajmujemy się sprzedażą skór ekologicznych PCV oraz PU/PCV , a nasza oferta skierowana jest do firm działających m.in w takich branżach jak:

- tapicerstwo

- produkcja mebli

- kaletnictwo

- produkcja sprzętu sportowego i rehabilitacyjnego ( np. materace gimnastyczne, łóżka rehabilitacyjne)

- tapicerka w jachtach , łodziach

- wyposażenie gabinetów lekarskich i dentystycznych (leżanki,materace,fotele dentystyczne-unity )

 

 

Eko skóry znajdujące się  naszej ofercie wytwarzane  są przez wiodącego polskiego producenta co gwarantuje wysoką jakość jak również bogatą ofertę wzorów oraz szeroką paletę kolorystyczną

( zapraszamy do działu OFERTA ).

SKAJNET oferuje Państwu możliwość zakupu zarówno „na metry” ( co jest na pewno dużym udogodnieniem dla małych zakładów ) jak również ilości hurtowych.

 

 

Skóra ekologiczna, eko skóra - sposób na modny wygląd!

 

Popularny niegdyś skaj zmienił obecnie swoją postać i od kilku sezonów jest chętnie wykorzystywany zarówno do produkcji ubrań, jak i jako materiał obiciowy do mebli. Skaj coraz częściej, dzięki specjalnym zabiegom, związanym z jego uszlachetnieniem, przypomina tradycyjną skórę a nie materiał, który kojarzony był jedynie z obiciem drzwi.

Skóra ekologiczna najpierw pojawiła się na torebkach i butach a dopiero w późniejszym czasie eko skóra zaczęła się znajdować na obiciach mebli. W ramach ciekawostki, skóra ekologiczna może być pielęgnowana przy wykorzystaniu tych samych impregnatów, co w przypadku skóry licowej czy nubuku.

 

Zadowolenie klientek z wyrobów ze skóry ekologicznej przełożyło się na jej dalsze wykorzystanie. W sklepach meblowych pojawiły się meble do siedzenia, sofy i fotele, których obicia wykonano z tego właśnie materiału, dzięki czemu cena mebli mogła się obniżyć.

 

 

Zapraszamy do współpracy !!!

SKAJNET 

 drukuj